Blogi

Rukkilille teemalised ametimärgid suvepulma

Ametimärgid on trükitud piimjale akrüülklaasile ning seejärel said erilõikusega oma ümara kuju ning ovaalse augu paela läbipanemiseks.

Kujunduse, akrüülklaasi värvi ja – kuju võimalused on lõputud… 🙂

Pulmakutse, mis postkastis juba märkamatuks ei jää :)

Pulmakutse, mida nüüd näitame, on trükitud otse 3,0 mm paksusega hallile papile, mille grammkaaluks lausa 1890 ruutmeetri kohta!

Pulmakutse hinda ei mõjuta see, kas kujunduses on kõikide pulmakülaliste nimed eraldi või mitte, seega võib iga külaline/külalised saada individuaalselt oma nime/nimedega pulmakutsed, mida on hiljem tore mälestuseks jätta 🙂

Saame disainis kasutada kõiki trükivärve.

Ja mis kindel – postkastist selline pulmakutse kaduma ei lähe!

Pulmakutsed – sellised nagu hetkel maailmas trendikad

Viimase aja pulmakutsete trendides otsitakse aina värskemaid erilahendusi ja samuti teistmoodi materjale pulmakutsete valmistamiseks. Kuigi paber viibib endiselt au sees, on juba praegu välja pakkuda põnevaid alternatiive. Hetkel on toimumas akrüülklaasile trükitavate pulmakutsete tähelend ja on rõõm tõdeda, et ka siinsamas Eestis, on meil olnud au juba mõned sellised pulmakutsed valmistada.

Eelistatuim akrüülklaas pulmakutsete trükkimiseks on siiani olnud kirgas läbipaistev, kuid võimalusi on tegelikult veel palju rohkemgi. Alustades piimja läbipaistmatuga lõpetades tõeliselt kuningliku sinisega 🙂

Disainis saab kasutada kõiki värve ja igale pulmakutsele saab trükkida eraldi külalise/külaliste nimed, ilma et see rahakotis märkimisväärselt tunda annaks. Erinevad formaadid ja erilõikus on võimalik.

Kellel see postitus ideed lendama pani, siis vastame meeleldi kõikidele täpsustavatele küsimustele. Meil on füüsilised akrüülklaasile trükitud pulmakutsete näidised kohapeal olemas, mida saab vaadata/katsuda/uurida 🙂

 

Pulmakutsed

Pulmakutsed

Rõõm tutvustada kõikidele isetegijatele – Tee Ise by Midagi Sinist

Paljud on meilt küsinud, kas saaks kuidagi ise ka kaasa lüüa pulmakutsete valmistamisel. Sellest ongi sündinud lehekülg teeise.midagisinist.ee

Tihti on soov ise valmistada pulmakutsed, kuid siis tekivad küsimused… Kust saada õiges mõõdus kaardipõhjad ja kuidas saada kaardi sisse korralik voldijoon jne… Kuidas lahendada trükk paksu kartongi sisse… Kuidas küll saada nimed esipaneelile ja siis veel muster ka…! Tihti lüüakse selles faasis juba käega ja otsitakse mõni teine lahendus.

Meil on hea meel pakkuda võimalust teha ise kaunid ja ajatud pulmakutsed. Oleme valinud välja 3 erinevat ja kvaliteetset 300g disainpaberit ning mustrid ja paelad. Nende kombineerimine oma soovide järgi annab võimaluse päris omanäoliseks kutseks.

Valida saab kahe erineva kaardi mõõdu vahel – 150mm x 150mm ja 100mm x 210mm. Kuna tegemist on standardsete kaardi mõõtudega, mis tulenevad ümbrikute formaatidest, siiis sobiva ümbriku leidmine ei saa olema raske.

Komplektid oleme teinud nii, et selle kokkupanek oleks lihtne ja jõukohane, samuti jääb lõpptulemus ilus ja professionaalne. Ainsad töövahendid, mida Sa kauni pulmakutse tegemiseks vajad (lisaks meie komplektile), on pulgaliim ja läbipaistev teip 🙂

Komplekt koosneb:

mõõdus voldiga kaardipõhjast, kuhu on sisse trükitud kutsutute nimed ja sisutekst

  • mõõdus esikaanest, millel on muster ja teie nimed või initsiaalid
  • mõõdus paeladest
  • meelepärasest pandlast

Samuti saab juurde tellida disainümbriku ja vahelehed, kui tarvis.

Taaskasutusprojekt ehk pulmakutsed Rockabilly/Rock’n’roll stiilis

Eelmisel nädalal sai külastatud paljusid vanakraami poode, et teha üks vahva taaskasutusprojekt. Ajasin kokku 42 kriimulist ja mittetöötavat Meloodia vinüülplaati, et anda neile uus elu.

Kolm nädalat tagasi pöördusid minu poole Liisa ja Anti, kes soovisid saada midagi, aga kindlasti mitte “midagi sinist” 🙂 Ei roosat suhkruvatti ega liblikaid, sest tuleb pulm nagu vana hea rock-kontsert! Pulmakutsed pidid olema Rockabilly/Rock’n’roll stiilis ja veidike rajud, aga samas õrnad ja naiselikud 🙂 Esimese hooga ei tulnud mul kohe midagi, kuid järgmisel päeval pannes kodus kokku laiali jäänud vinüülplaate, saabus idee teha üks kauamängiv (LP).

Liisa ja Anti võtsid idee rõõmuga vastu ja hakkasime tööle. Neil oli soov, et kõik külalised saaksid omale enda nimega pulmakutsed, mida hiljem soovi korral mälestuseks jätta. Ülesanne ei olnudki nii lihtne, kuna otsustasin kaunistada ka vinüülplaadi enda ja seda valge satiintrükiga mõlemalt poolt, plaadi keskele tuli kutse põhitekst ja kutsutute nimed. Plaadi välimine kaas sai samuti ehne, just nagu päris vinüülplaatidel – ega vahest aru ei saa. Liisa ütles, et plaadid on nii ilusad, et ei raatsigi neid laiali saata, aga loodame et pulm siiski toimub 🙂