29 märts 2018

Rõõm tutvustada kõikidele isetegijatele – Tee Ise by Midagi Sinist

29 märts 2018

Paljud on meilt küsinud, kas saaks kuidagi ise ka kaasa lüüa pulmakutsete valmistamisel. Sellest ongi sündinud lehekülg teeise.midagisinist.ee

Tihti on soov ise valmistada pulmakutsed, kuid siis tekivad küsimused… Kust saada õiges mõõdus kaardipõhjad ja kuidas saada kaardi sisse korralik voldijoon jne… Kuidas lahendada trükk paksu kartongi sisse… Kuidas küll saada nimed esipaneelile ja siis veel muster ka…! Tihti lüüakse selles faasis juba käega ja otsitakse mõni teine lahendus.

Meil on hea meel pakkuda võimalust teha ise kaunid ja ajatud pulmakutsed. Oleme valinud välja 3 erinevat ja kvaliteetset 300g disainpaberit ning mustrid ja paelad. Nende kombineerimine oma soovide järgi annab võimaluse päris omanäoliseks kutseks.

Valida saab kahe erineva kaardi mõõdu vahel – 150mm x 150mm ja 100mm x 210mm. Kuna tegemist on standardsete kaardi mõõtudega, mis tulenevad ümbrikute formaatidest, siiis sobiva ümbriku leidmine ei saa olema raske.

Komplektid oleme teinud nii, et selle kokkupanek oleks lihtne ja jõukohane, samuti jääb lõpptulemus ilus ja professionaalne. Ainsad töövahendid, mida Sa kauni pulmakutse tegemiseks vajad (lisaks meie komplektile), on pulgaliim ja läbipaistev teip 🙂

Komplekt koosneb:

mõõdus voldiga kaardipõhjast, kuhu on sisse trükitud kutsutute nimed ja sisutekst

  • mõõdus esikaanest, millel on muster ja teie nimed või initsiaalid
  • mõõdus paeladest
  • meelepärasest pandlast

Samuti saab juurde tellida disainümbriku ja vahelehed, kui tarvis.

Leave a comment
More Posts
Comments

Comments are closed.